TürkçeEnglish
Buradasınız: boyar.com.tr> Hakkimizda

Boyar Tekstil San. ve Tic. A.Ş

Boyar Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi;

Boyar Tesktil Sanayi ve Ticaret A.Ş, gelişen ve büyüyen Tekstil sanayine daha iyi hizmet verebilmek ve ihtiyaç duyulan iplik üretimini karşılayabilmek için 1989 yılında İstanbul'da kurulmuştur.
Boyar Tekstil, 2002 yılına kadar 4.500 metrekare kapalı alanda gelişmiş kamgarn makine parkuru ile yıllık ortalama 2.400 ton nm 60 ile nm 20 arası iplik üreterek sektöre hizmet vermiş olup, şu anda yetişmiş personeli, laboratuvar ve arge çalışmaları ile Boyar Grup çatısı altında İstanbul, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere yurtiçi,  yurtdışı müşterilerimize çeşitli nm’lerde talep ve memnuniyet odaklı takriben yıllık 6.000 ton iplik arz etmektedir.

Boyar Tesktil çağın gereklerine ve ahlak ilkelerine uygun olarak en kaliteli ürünler ile müşterilerini buluşturmayı ilke edinmiştir.

Boyar, gerçekleştirdiği üretim faaliyetleri dışında, Araştırma ve geliştirme projeleri ile iplik üretim ve iplik boyama tekniklerine katkı sağlamayı amaçlarken, sosyal duyarlılık projeleri ile de işveren ve çalışan birlikteliğini sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca üniversite-iş dünyası birlikteliği projeleri ile de bilim dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmeye, üniversite öğrencilerini çalışma hayatına hazırlamaya ve ülkemizdeki bilimsel çalışmalara katkı sağlamaya önem göstermektedir.