boyar-hakkimizda-test-8

“Yarım Asırlık

Tutku ve Deneyim “

Gaziantep’ten yarım asır önce iplik ve boyanın aşkı ile doğan Boyar Kimya A.Ş. bugün yüksek standartlarını uluslararası kalite çerçevesine taşıyarak sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Koruduğu değerleri ile sürdürülebilir varlığını daima ileriye taşıyan Boyar Kimya A.Ş., üç nesil bir arada çalışmalarına devam etmektedir.

boyar-hakkimizda-test-6
boyar-hakkimizda-test-6

Boyar Kimya A.Ş. Değerleri

Şirketler Grubumuzun en önemli değeri olan paylaşım, kimliğimizi ifade eder.

Şirketler grubumuz durağan bir yapıda olmayıp iş ve teknolojideki tüm gelişmeleri takip eder ve işimize uygun olanları araştırarak uygulamaya çalışır.
Gelişen ve büyüyen tekstil sanayii için laboratuvar ve AR-GE çalışmalarında yenilikleri takip ederek elde ettiği verilerle ülke ve sektörün gelişimine katkı sağlamaktadır. 
İstanbul Satış Ofisi ve Gaziantep’ te 50.000 metrekare alanda yıllık 8000 ton üretim kapasitesi ile en yeni ve duyarlı teknoloji ile çalışmalarını sürdürürken sürekli gelişim ilkesini yaşatmaktadır.

Tüm çalışma ve faaliyetlerimizde çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız ile iş etiğine uygun ve şeffaflık ilkesine bağlı kalma prensibi ile çalışırız.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız ile ilgili her türlü bilginin izinsiz ve yasal koşullar dışında hiçbir şekilde kullanılmaması ve paylaşılmaması için tüm gereklilikleri yerine getiririz.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız ile yapılan her türlü görüşmede ve faaliyette tarafsız ve önyargısız davranılır.

Boyar, tüm faaliyetlerinde edimlerini yerine getirirken gereken duyarlılığı ve özeni gösterir. Çevresinde, ülkesinde ve dünyada yaşanan tüm olaylara toplumsal duyarlılık, çevre koruma, enerji verimliliği bilinci ile yaklaşır ve bu konuda öncü firma olmayı hedef edinir. İş güvenliği ilkelerinde uluslararası standartlar ve yasal şartlara uygun çalışır.

Boyar Grup; İstanbul, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere uluslararası alanda müşteri memnuniyeti ve çevre duyarlılığı odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

Gerçekleştirilen her çalışmada en önemli hedeflerimizden biri takım ruhunu korumak ve geliştirmektir. Boyar, bu konuda öncü firma olmayı hedef edinmiştir. 

Çalışanlarına kariyerlerinde ve bireysel gelişimlerinde yol göstermeyi ve öncü olmayı da hedefleri arasında belirten Boyar, sektöre yetkin bireyler yetiştiren bir eğitim kurumu olarak da rol alır.

Sosyal sorumluluk projelerine yeni ve hiç denenmemiş bir anlam kazandırmak ve özellikle eğitim alanında köklü kalıcı çözüm önerileri üreten projelerde yer almak Boyar'ın öncelikleri arasındadır.

Boyar Grup sosyal sorumluluk projeleri ile de işveren çalışan birlikteliğini ve takım ruhunu korumayı hedefler. Eğitim, bilim ve sanayi iş birlikteliği projeleri ile gelişmeleri yakından takip eder. Öğrencilerin çalışma hayatına hazırlanması için yön vermek ve geliştirmeyi hedef edinmiştir.